ewan mcgregor’lı halston’dan ilk kareler paylaşıldı

ewan mcgregor’lı halston’dan ilk kareler paylaşıldı


bu yıl gelir mi?


2020’nin hemen başlarında öğrendiğimiz ve o tarihten beri de çok detaylı bir bilgi alamadığımız Ryan Muprhy’nin Halston isimli dizisinden ilk kareler paylaşıldı.

GleeAmerican Horror StoryAmerican Crime Story ve Feud gibi dizilerin yaratıcısı Ryan Murphy’nin açıkladığından beri merakla beklediğimiz proje, başrolünü Ewan McGregor’a emanet etmesiyle iyice ilgi çekici bir hale gelmişti. Televizyon dünyasıyla arası pek olmayan McGregor’u ilk defa Fargo’nun 3. sezonunda izlemiştik.

Bu yeni projesinde bambaşka bir karakter olarak karşımıza çıkacak McGregor, 70’lere ve 80’lere damgasını vuran ABD’li moda ikonu Roy Halston Frowick olarak karşımıza çıkacak. Netflix’te yayınlanacak dizinin kadrosunda McGregor’ın yanı sıra Rebecca DavanKrysta RodriguezRory CulkinDavid PittuSullivan Jones ve Gian Franco Rodriguez gibi isimler de yer alıyor.

Belkide tarihin en renkli dönemlerinden birinde, döneminin en önemli isimlerinden birinin hikayesini izleyeceğimiz dizinin henüz açıklanan bir yayın tarihi yok. Söylentiler dizinin yıl bitmeden başlayacağı yönünde ama bakalım zaman bize neler gösterecek. Dizinin ilk fragmanı yayınlanana kadar iki yıl önce aynı isimle çekilen belgeselin fragmanını hemen şöyle bırakalım.