nicole kidman ve melissa mccarthy ile terapiye gittiğimiz diziden teaser paylaşıldı

nicole kidman ve melissa mccarthy ile terapiye gittiğimiz diziden teaser paylaşıldı


nine perfect strangers


Başrollerini Melissa McCarthyNicole Kidman ve Michael Shannon’ın paylaştığı, Big Little Lies’ın yazarı Liane Moriarty’nin romanından uyarlanacak Nine Perfect Strangers isimli diziden minik bir teaser fragman paylaşıldı.

Televizyon dünyasındaki son projesi Big Little Lies ile 2017 ve 2018’in en çok konuşulan isimlerinden biri olan ve üstüne aldığı ödüllerle de başarısını tescilleyen Kidman, bu projede senaryosunu Big Little Lies ekibinden David E. Kelley’nin yanı sıra Edge of Tomorrow ve Ford v Ferrari filmlerinin senaristi John Henry Butterworth ve Samantha Strauss’tan oluşan bir ekiple çalışacak. Son yıllarda komedi filmlerindeki başarılı performansıyla kendisini bol bol andığımız Melissa McCarthy’nin Kidman’a eşlik edeceği Nine Perfect Strangers, aynı zamanda Melissa McCarthy’nin Emmy ödüllü Mike & Molly’den sonra dizi dünyasına geri döndüğü proje olacak.

Dizi, hayatlarını düzene sokmak isteyen dokuz yabancının Tranquilium Hotel isimli iyileşme, dönüşüm ve tedavi için gittikleri bir sağlık merkezinde yaşanan olayları merkezine alacak. On günlük dinlenme programı için merkeze gelen bu dokuz yabancının başında ise müşterilerinin yorgun zihin ve vücutlarını tedavi etmeyi kendisine görev edinen Masha yer alacak. Başta her şeyin normal gittiği bu on günlük tedavi süresi tabii ki bir sürü beklenmedik ve saçma olaya ev sahipliği yapacak.

Bir yandan korku havası da veren Hulu yapım dizide aynı zamanda Luke Evans, Bobby Cannavale, Regina Hall gibi ödüllü isimler de karşımıza çıkan isimler olacak. Yayın tarihi henüz açıklanmayan mini dizinin 30 saniyelik teaser’ı hemen burada.