paul thomas anderson’ın yeni filmi soggy bottom’ın vizyon tarihi belli oldu

paul thomas anderson’ın yeni filmi soggy bottom’ın vizyon tarihi belli oldu


takvimlerimizi işaretleyelim


İçinde yer aldığı her işi merakla beklediğimiz isimlerden Paul Thomas Anderson’ın çekimleri geçtiğimiz Kasım ayında tamamlanan Soggy Bottom isimli (şimdilik) filminin vizyon tarihi belli oldu.

70’li yılların Los Angeles’ında geçen ve merkezinde oyunculuk konusunda yetenekli bir lise öğrencisini izleyeceğimiz filmin başrolünde Bradley Cooper yer alıyor. Daha önce PTA ile birçok kez çalışan Philip Seymour Hoffman‘ın oğlu Cooper Hoffman’ın canlandırdığı karakter etrafında şekillenecek film, temelde bir “coming of age” filmi olacak. Etrafında zenginleşen karakterlerle başka hikayeleri de takip edeceğimiz filmin oyuncu kadrosunda HAIM grubu üyelerinden Alana Haim ve Safdie Kardeşler’den Benny Safdie de yer alıyor.

Yakın zamanda güzel güzel görseller ve fragmanlar göreceğimize inandığımız film, 25 Aralık’ta vizyona girecek. Önümüzde yaklaşık 6 aylık bir süre olduğundan film ülkemizde vizyona girer mi kestirmek zor ama Soggy Bottom’ın Tenet’le birlikte pandemi döneminde vizyona girecek en büyük yapım olduğunu söylemek yanlış olmaz. Tenet’in yaşadığı hayal kırıklığının ardından PTA ve Soggy Bottom’ın nelerle karşılaşacağını merakla görmeyi bekliyoruz.