a24’un merakla beklenen filmi “the green knight”tan yeni fragman

a24’un merakla beklenen filmi “the green knight”tan yeni fragman


30 temmuz


EnemyUnder the SkinEx MachinaRoomThe VVitchThe Lobster ve The Lighthouse gibi hoş ötesi hoş filmlerle son yıllarda bizi müptelası haline getiren A24, birçok listede geçtiğimiz 10 yılın en iyi filmlerinden biri olarak gösterilen A Ghost Story’nin yönetmeni David Lowery’nin kamera arkasında yer aldığı geçtiği The Green Knight’tan yeni bir fragman paylaştı.

Slumdog Millionaire ve Lion gibi filmlerdeki performansıyla yıldızlaşan Dev Patel’in başrolünde yer aldığı film, Yuvarlak Masa Şövalyeleri Efsanesi’nden Kral Arthur’un yeğeni Sir Gawain ile kendisine meydan okuyan Yeşil Şövalye’nin hikayesini farklı bir bakış açısıyla anlatacak. Filmde Patel’e Joel EdgertonBarry KeoghanAlicia VikanderRalph InesonKate Dickie ve Sean Harris gibi “vay arkadaş!” dedirten bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

Arkasında A24, senaryo ve yönetmen koltuğunda David Lowery’nin yer almasıyla yeterince heyecanlandığımız  filmin vizyon tarihi de 30 Temmuz olarak açıklandı. Uzun zamandır haber alamazken bir anda yüzümüze yüzümüze vuran The Green Knight’ın yeni fragmanı hemen aşağıda.