adrien brody, succession’ın yeni sezon kadrosuna dahil oldu

adrien brody, succession’ın yeni sezon kadrosuna dahil oldu


hbo'yu durdurabilene aşk olsun


Altın Küre ve Emmy ödüllü HBO’nun Succession dizisi, daha iki gün önce 3. sezon kadrosuna True Blood ve Big Little Lies’dan bildiğimiz Alexander Skarsgård’ı eklediğini duyurmuştu. Bugün gelen haberler ise dizi hayranlarını bir tur daha heyecanlandıracak. Oscar ödüllü aktör Adrien Brody, dizinin yeni sezonuna dahil oldu.

Bir medya imparatorunun ailesiyle olan ilişkilerini konu alan dizi, geleneksel medya düzenine bağlı olan 80 yaşına merdiven dayamış baba Logan Roy ile internet dünyasına adım atmak isteyen oğlu Kendall Roy arasındaki gerilimli ilişkiyi anlatıyor. İkinci sezonunun sonunda asi oğlu Kendall tarafından pusuya düşürülen Logan Roy, üçüncü sezona çok tehlikeli bir konumda başlıyor. Bir yandan ailesel, siyasal ve finansal ittifakları güvence altına almak için çaba sarf ederken, diğer yandan şiddetli bir şirket savaşının aile içi bir savaşa dönüşmesiyle gerilimin iyice yükseldiği yapım, son yıllarda televizyon dünyasının hakettiği popülerliğe ulaşamamış yapımlarında en üst basamaklarda yer alıyor.

Altın Küre ve Emmy ödüllü HBO dizisinin son müjdesi olan Adrien Brody, teknoloji gurusu CEO Lukas Matsson rolünde izleyeceğimiz Skarsgard’ın yanında bu sezonun flaş transferlerinden biri olarak gözüküyor. Yeni sezonda Waystar’ın akıbeti konusunda önemli bir isim olarak Josh Aaronson rolünde karşımıza çıkacak Brody’yi, dizide aktivist bir zengin yatırımcı olarak izleyeceğiz.

Şu anda New York’ta prodüksiyon çalışmaları devam eden dizinin henüz kesin bir yayın tarihi yok.