edward norton ve dave bautista, knives out 2’nin kadrosuna dahil oldu

edward norton ve dave bautista, knives out 2’nin kadrosuna dahil oldu


hayırlı olsun


Geçtiğimiz yıl vizyona giren ilk filmi oldukça beğenilen ve Oscar’a bile aday olan Knives Out’un haklarını 450 milyon dolar gibi rekor bir fiyata satın alan Netflix, filmin kadrosunu iki dikkat çekici isimle güçlendirdi. Edward Norton ve David Bautista, serinin devam filminin oyuncu kadrosuna dahil odu.

The Brothers Bloom, Looper gibi başarılı filmlerinden sonra tartışmalar yaratan Star Wars: The Last Jedi filmiyle başarı grafiğini bir tık düşüren Rian Johnson’ın yönetmenliğini üstlendiği Knives Out, Sherlock Holmes’vari dedektifi Benoit Blanc’ın bir aile içi cinayeti çözmesi için geldi sosyetik bir ailenin hikayesini anlatıyor.

Başrolünde son Bond Daniel Craig’e Ana de Armas, Chris Evans, Lakeith Stanfield, Christopher Plummer, Jamie Lee Curtis, Toni Collette ve Michael Shannon’dan oluşan şaka gibi bir kadronun eşlik ettiği yapım, 40 milyon dolarlık bir bütçeyle dünya çapında 311.4 milyon dolar gibi bir hasılat yapmıştı. Bu dikkat çeken ekonomik başarısının ardından Netflix’in dikkatini cezbeden film hemen iki filmlik devam anlaşmasıyla kendisini güvenceye almıştı.

Johnson’ın ve Craig’in tekrar aynı görevleriyle geri döneceği filmin kadrosuna dahil olan Edward Norton ve David Bautista’nın filmde hangi karakterlere hayat vereceği henüz açıklanmış değil. İlk filmden hangi isimlerin geri döneceği de gizemini korurken sıfırdan yeni bir dedektiflik hikayesi mi izleyeceğiz yoksa yine Thrombey ailesinin bir başka üyesini mi merkezine alacak zaman içinde öğreneceğiz.