gorillaz x fred perry koleksiyonun detayları ortaya çıktı

gorillaz x fred perry koleksiyonun detayları ortaya çıktıMüzik dünyasının en sevilen animasyon grubu Gorillaz’ın Fred Perry ile ortaklaşa hazırladığı koleksiyonda yer alacak parçalar paylaşıldı.

Damon Albarn ve Jamie Hewlett’ın sanal karakterleri 2-D, Murdoc Niccals, Noodle ve Russel Hobb, zaten bu koleksiyon olmasa bile son derece “janti” isimler. Tarzlarıya ve tavırlarıyla dibine kadar rock and roll’u yaşayan karakterlerimiz hazırlanan özel playlist’ler ve röportajlar ilk tapta paylaşılan içerikler olmuştu.

Grubun bugüne kadar zaten resmi olmasa da arasının en iyi olduğu markalardan biri olan Fred Perry, yaptıkları mini açıklamada markanın 2021 kampanyası için “grubun en sevdiği Fred Perry parçalarını giyeceğini” açıklamıştı. Gorillaz’ın markayı temsil etmek için en uygun gruplardan biri olduğu açıklanan Fred Perry markasından “Gorillaz, İngiliz kimliğini yansıtan bu markayla bağımsız bir duygu, düşünceyi ve işleri farklı şekilde yapma ihtiyacını paylaşıyor.”

Bu iş birliğiyle ilgili konuşan grubun davulcusu Russel Hobbs, “İlk Fred Perry gömleğim aslında bana ait değildi, Arthur Ashe‘e aitti. O Barack Obama ve Denzel Washington arasındaki bir haç gibi… bir sanatçıydı… bir tarzı vardı, afro saçları, bir çift minik şort ve tabii ki klasik Fred Perry tenis tişörtü giymişti. Etkilenmek için her şeye sahipti. açıklamasıyla grubun markayla olan ruhani bağlarına bir örnek vermiş oldu.

20 Mayıs’ta genel satışa çıkacak koleksiyonla ilgili web sitesinden daha detaylı bilgi edinebilir, hatta kayıt yaptırarak herkesten önce bu parçalara sahip olabilirsiniz.