m. night shyamalan’ın yeni filmi old, ilk fragmanıyla karşımızda

m. night shyamalan’ın yeni filmi old, ilk fragmanıyla karşımızda


21 temmuz'da geliyor


“Bu nasıl deli işi bir film ya!” serzenişlerimizin muhatabı yönetmenlerden M. Night Shyamalan’ın merakla beklenen yeni filmi Old’un ilk fragmanı yayınlandı.

Son yıllarda imza attığı dizi ve filmlerle bozulan façasını önemli ölçüde düzelten M. Night Shyamalan, Şubat ayında Super Bowl’da reklam arasında minik bir teaser ile gördüğümüz yeni filmi Old’un ilk uzun soluklu fragmanında yine kafalarımızın karışıklığını gidermeye çalışırken bir yandan da buram buram gerileceğimiz bir filmle karşımızda.

Pierre Oscar Lévy‘nin yazdığı, Frederik Peeters‘ın çizdiği Sandcastle adlı çizgi romandan beyaz perdeye aktarılan film, “varoluşsal korku” olarak kendini tanımlıyor. Bir grup insanın sahilde bir ceset bulmasıyla başlayan ve zamanla etrafında esrarengiz bir şeylerin döndüğü bu sahilden ayrılamayan 13 kişinin hikayesini anlatacak film hakkında Shyamalan, Old’un doğrudan bir uyarlama olmayacağını daha önce verdiği röportajlarda bizlerle paylaşmıştı. Oyuncu kadrosunda Gael García Bernal, Eliza Scanlen, Thomasin McKenzie, Aaron Pierre, Alex Wolff, Vicky Krieps, Abbey Lee, Nikki Amuka-Bird ve Ken Leung gibi isimlerin yer aldığı film, 23 Temmuz 2021’de vizyona girmeyi planlıyor.Advertisement