netflix’in sandman uyarlamasının kadrosu genişliyor

netflix’in sandman uyarlamasının kadrosu genişliyor


taze kan


Netflix’in merakla beklenen fantastik dizisi The Sandman’in oyuncu kadrosuna yeni isimler eklendi. Bu yılın başında başrolleri kesinleşen diziden uzun zamandır haber almamıştık.

Hem Rüya Tanrısı Morpheus’un uzun varoluşu boyunca yaptığı kozmik ve insani hataları onarma sürecini hem de onun yaptıklarından etkilenen insanların ve yerlerin hikayesini anlatan The Sandman’de Gaiman’ı yapımcılığın haricinde, Allan Heinberg ve David S. Goyer’le birlikte yazar ekibinde de göreceğiz.

Neil Gaiman’ın DC için hazırladığı aynı isimli çizgi roman serisinden uyarlanan dizinin oyuncu kadrosunda Tom Sturridge, Gwendoline Christie, Vivienne Acheampong, Boyd Holbrook, Charles Dance, Asim Chaudhry ve Sanjeev Bhaskar gibi isimlerin yer alacağını daha önce öğrenmiştik. Bugün gelen haberlere göre Patton Oswalt, Jenna Coleman, Kirby Howell-Baptiste, Mason Alexander Park, Donna Preston, Niamh Walsh, David Thewlis, Kyo Ra, Razane Jammal, Sandra James Young ve Stephen Fry’dan oluşan geniş bir ekibin dizide izleyiciyle buluşacağı açıklandı.

Bu kadrodan anladığımız kadarıyla Dream’in kardeşleri Death, Desire ve Despair ilk sezonda yer alacak. Zaten dizinin de ilk cilt olan Prelüdler ve Noktürnler‘i konu alacağı açıklanmıştı. Destiny, Delirium (Delight) ve Destruction gibi merak edilen karakterler muhtemelen önümüzdeki sezonlarda karşımıza çıkacak.

Çizgi romanın hayranları tarafından soru işaretleriyle karşılanan bu kadro bakalım ne zaman ilk defa dizi görselleriyle karşımıza çıkacak.Advertisement