rick and morty’nin beşinci sezonundan yeni fragman

rick and morty’nin beşinci sezonundan yeni fragman


ve 17 dakikalık 8-bit video


20 Haziran’da beşinci sezonuyla ekranlara geri dönecek Rick and Morty cephesinden yeni bir fragman paylaşıldı. Yaratıcılarının “Biz çoktan 7. sezon üzerine çalışmaya başladık bile” açıklamasıyla şaşırtan dizinin yeni sezonu da gördüğümüz kadarıyla olabildiğince absürt bir şekilde ilerleyecek.

Dan Harmon ve Justin Roiland‘ın yaratıcılığını üstlendiği dizi, hakkında çıkan her haberler sosyal medyadaki popülerliğini bir tık daha arttırarak bugüne kadar geldi. Dizinin yapımcı ve yazar ekibindeki Scott Marder, yeni sezonda hayranlarını gelecek “destansı” şeylerle yere sereceklerini, üzerinde çalıştıkları her şeyin harika olduğunu söyleyerek hepimizin kafasından “daha ne yapabilirler ki? sorusunun geçmesine sebep olmuştu.

Bugün paylaşılan yeni fragman da aynı ilk fragmanda olduğu gibi bu açıklamanın altını doldurur cinsten. Ayrıca paylaşılan tek yeni içerik de bu fragman değil. The A.V. Club’ın sevdiğimiz ve yetenekli isimlerinden Paul Robertson imzasını taşıyan 17 dakikalık dev bir 8-bit bölümü de fragmanla birlikte paylaşıldı. “The simulation is corrupt” cümlesiyle başlayan, Rick ve Morty’nin yine ailesini ve dünyayı kurtarmak için türlü türlü mahlukatla yumruk yumruğa geldiği bu emek dolu içeriği de hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Dizinin yeni sezonunun 20 Haziran’da başlayacağını bir kez daha hatırlatalım.