the kooks, “inside in / inside out” albümünün 15. yaşını kutlamaya hazırlanıyor

the kooks, “inside in / inside out” albümünün 15. yaşını kutlamaya hazırlanıyorSkinny jean altı kundura tarzı rock müziğin popüler isimlerinden The Kooks, 2006 çıkışlı sevilen albümleri Inside In / Inside Out’un 15. yaş gününü özel bir plak ile kutlamaya hazırlanıyor.

She Moves in Her Own Way, Ooh La, Seaside ve Naïve gibi şakılarıyla ergenliğimizin soundtrack’inde yer alan The Kooks; bu şarkılara ev sahipliği yapan albümünü orijinal bant kayıtlarından daha önce Gorillaz ve The Killers ile çalışan John Davis önderliğinde elden geçirmiş.

Ayrıca Seaside, Ooh La, She Moves In Her Own Way ve Naïve gibi şarkıların yine orijinal albüm kayıtlarından alınan alternatif versiyonlarını da barındıracak bu yeni plak, yanında küçük bir kitapçık, sayısız demo kaydı ve grubun daha önce paylaşılmayan fotoğraflarıyla birlikte gelecek.

27 Ağustos’ta Virgin Records etiketiyle yayınlanacak plağı şu anda ön sipariş yoluyla hemen BURADAN edinebilirsiniz. Şöyle bir albümü hatırlamak isteyenler için de Inside In / Inside Out’u hemen aşağı bıraktık.