quentin tarantino’dan kill bill 3’le ilgili heyecan verici açıklamalar

quentin tarantino’dan kill bill 3’le ilgili heyecan verici açıklamalar


senin ağzın bal yesin mi?


Son filmiyle emekliliği için gün sayan Quentin Tarantino, bir yandan da hayranlarını kudurtacak açıklamalar yapmaya devam ediyor. Son olarak kafasında bir Reservoir Dogs remake’i olduğunu ama bu fikirden vazgeçtiğini açıklayan başarılı yönetmen şimdi de Kill Bill 3‘le ilgili heyecan verici açıklamalarda bulundu.

ABD’nin iticilikte Birol Güven’le yarışacak seviyedeki ismi Joe Rogan’ın podcast serisine konuk olan (neden katıldığını da anlamadık zaten) Tarantino, Kill Bill severlerin yıllardır beklediği o malum devam filmiyle ilgili, “Bence yirmi yıl sonra karakterleri tekrar ziyaret etmek ve sadece “Bride” ve kızı Bebe’nin 20 yıllık sessiz sakin hayatının alt üst oluşunu izlemek fikri oldukça eğlenceli. Olay sadece hikaye de değil, devam filmi için Uma’yı ve kızı Maya’yı filme dahil etmek gerçekten çok heyecan verici olurdu.” yorumunu yaptı.

Maya Hawke’a son filmi Once Upon a Time in Hollywood’da Manson ailesinin bir üyesi olarak küçük bir rol de veren Tarantino, belki de ilk defa Maya Hawke ve Kill Bill 3’ü aynı cümlede anmış oldu. İnternet dünyasının zaten uzun süredir kafasıda birleştirdiği, hatta ilk filmde Bride’ın öldürdüğü Vernita Green’in kızına da Zendaya’nın hayat vereceği hem kulislerde hem de filmin oyuncuları tarafından yüksek sesle dile getirilmişti. Geçtiğimiz yılın tam da bu zamanlarında Kill Bill 3 ile “Ne yapacağıma dair bir fikrim var. Mantıksız bir macerayla gelmek istemem, çünkü Gelin bunu hak etmiyor. O, çok uzun ve zorlu bir savaş verdi” ifadelerini kullanmıştı.

Kariyer planlarına göre emeklilikten önce son bir film projesi kalan Quentin Tarantino, bu hakkını acaba gerçekten de Kill Bill 3 için mi kullanacak göreceğiz. Tarantino ve Joe Rogan’ın 3 saatlik podcast’ini dinlemek isteyenleri de aşağı alalım.