brad pitt ve george clooney, yıllar sonra aynı filmde buluşuyor

brad pitt ve george clooney, yıllar sonra aynı filmde buluşuyor


buluşsunlar bakalım


Hollywood’un yıllar geçse de karizmasından ödün vermeyen iki ismi Brad Pitt ve George Clooney, yıllar sonra tekrar bir proje için bir araya geliyor.

Clown isimli ilk uzun metraj filmiyle Hollywood’a giriş yapan, daha sonra ise Spider-Man: Homecoming ve Spider-Man: Far From Home gibi filmlerle Marvel’a kapak atan Jon Watts’ın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği isimsiz film, Clooney ve Pitt tarafından canlandırılacak “sorun çözücü” iki adamın aynı işte görevlendirilmesiyle gelişecek olaylar zincirini anlatacak.

Filmin prodüksiyonunu Clooney’nin Smokehouse Pictures ve Pitt’in Plan B Entertainment isimli yapım şirketleri üstlenirken, dağıtım tarafı belirsiz. Sony Pictures, Lionsgate, Apple Studios, Netflix, Amazon Studios, Annapurna Pictures, Universal Pictures, MGM Studios ve Warner Bros. gibi Hollywood’un büyük dağıtım firmaları streaming platformları isimsiz filme kancayı takmak istiyor.

Son olarak Coen kardeşlerin Burn After Reading’inde beraber gördüğümüz George Clooney ve Brad Pitt ikilisini tekrar buluşturacak isimsiz filmden yakın zamanda daha fazla haber alacağız gibi görünüyor.