guy ritchie’nin yeni filminin vizyon tarihi, filmin yeni adıyla duyuruldu

guy ritchie’nin yeni filminin vizyon tarihi, filmin yeni adıyla duyuruldu


operation fortune: ruse de guerre


Snatch, The Man from U.N.C.L.E. ve The Gentlemen gibi filmleriyle izleyicinin ağzına kaşık kaşık aksiyon dolduran Guy Ritchie’nin yeni filminden haberler var. Ritchie’nin daha önce Five Eyes adıyla duyurulan yeni filminin ismi Operation Fortune: Ruse de guerre olarak değiştirildi. Filmin vizyonu için ise 21 Ocak 2022 tarihi gösterildi.

Mayıs ayında yayınlanan son filmi Wrath of Man’de yine alışık olduğumuz aksiyonu gözlerimize sokan Ritchie’nin yeni filmi Operation Fortune: Ruse de guerre, küresel istihbarat ittifakı tarafından dünyanın düzenini bozmakla tehdit eden ölümcül yeni bir silah teknolojisinin satışını izlemek ve durdurmak için işe alınan MI6 ajanı Orson Fortune’ın hikayesini anlatacak.

Çekimleri İngiltere, Katar ve Türkiye’de tamamlanan filmin oyuncu kadrosunda Ritchie filmlerinin olmazsa olmazı Jason Statham ile beraber Aubrey Plaza, Josh Hartnett, Cary Elwes, Bugzy Malone ve Hugh Grant gibi isimler yer alıyor.

Guy Ritchie imzalı Operation Fortune: Ruse de guerre, 21 Ocak 2022’de vizyona girecek. Aksiyon açlığımızı giderecek filmden yakın zamanda bir fragman da bekliyoruz.Advertisement