modeselektor, 19 eylül pazar gecesi dharma stories katkılarıyla klein phönix park’ta

modeselektor, 19 eylül pazar gecesi dharma stories katkılarıyla klein phönix park’ta


siz nerdesiniz?


Berlin’i bir nevi Berlin yapan elektronik müzik duayeni ikili, Moderat’ın üçte ikisi, roket techno’nun genç olmayan sevgilisi Modeselektor, 19 Eylül Pazar gecesi Dharma Stories‘in katkılarıyla Klein Phönix Park‘a misafir oluyor.

“Klein’dan bahsedip duruyorsunuz, onu tanıyoruz. E, Modeselektor’ü zaten tanıyoruz. Peki kimdir bu Dharma Stories?” der gibi bakanlar için anlatalım… 2016 Mercedes-Benz Fashion Week’in kapanış partisiyle Nu, Blond:ish ve Sabo‘nun yer aldığı, Berlin gece hayatını tek gecede İstanbul’a sığdıran etkinlikleriyle serüvenlerine başlayan Dharma Stories, mevzubahis serüveni Klein ile beraber Thugfucker + Coss, Marvin & Guy + Gabriel Ananda, WhoMadeWho, Kiasmos, Christian Löffler, Acid Arab, Weval, Parra For Cuva ve buraya yazmaya devam etsek mesaiden yarım saat daha harcayacağımız isimlerle devam ettirmişti. Klein ile ciddi düşünen Dharma, etkinliklerine küllerinden doğan Phönix Park’ta İstanbul’u elektronik müziğin başkenti yapmaya yemin etmişçesine devam ediyor.

Gernot Bronsert ve Sebastian Szary ikilisinin kökleri 1996’ya uzanan Berlin’li projesi Modeselektor, bu sene yayınladıkları Extended isimli albümleriyle aynı adı taşıyan Extended projeleri kapsamında DJ Set performanslarına devam ediyor. Dharma organizasyonuyla Klein Phönix Park’ta düzenlenecek etkinlikte Modeselektor’e ek olarak Erdem Tunalı canlı performansıyla, Doğu Orcan ve Hemi ikilisi ise back-to-back performanslarıyla geceye eşlik edecekler.

Etkinliğin Early Bird biletleri hemen BURADAN alınabilir. Modeselektor’un tadımlık performansını da aşağıdan izleyebilirsiniz.Advertisement