oneohtrix point never, elizabeth fraser’lı yeni teklisini dinlemeye açtı

oneohtrix point never, elizabeth fraser’lı yeni teklisini dinlemeye açtı


tales from the trash stratum


Yaptığı her işi dinlerken ceketimizi iliklediğimiz Daniel Lopatin, Oneohtrix Point Never mahlasıyla yeni işlerine devam ediyor. Lopatin, Cocteau Twins’ten Elizabeth Fraser’ı da yanına aldığı yeni teklisi Tales from the Trash Stratum’u dinlemeye açtı.

Orijinali Lopatin’in geçtiğimiz sene yayınladığı son ablümü Magic Oneohtrix Point Never’da yer alan Tales from the Trash Stratum’un Elizabeth Fraser’lı versiyonu, Lopatin’in 29 Ekim’de yayınlamaya hazırlandığı yeni albümünün bonus şarkıları arasında yer alıyor. Magic Oneohtrix Point Never’ın Blu-Ray versiyonu olarak yayınlanacak albümde Fraser’ın yanı sıra A. G. Cook, Forced Smile ve Latin elektro-popun son harikalarından Rosalía da yer alıyor.

16 adet müzik videosunun da yer aldığı Magic Oneohtrix Point Never’ın Blu-Ray versiyonunda Good Time ve Uncut Gems gibi yakın dönem başyapıtların yönetmen biraderleri Josh ve Benny Safdie kardeşler, Robert Pattinson, Val Kilmer ve Iggy Pop da Lopatin’e destek çıkıyor.

Magic Oneohtrix Point Never (Blu-Ray Edition) albümü Warp Records etiketiyle 29 Ekim’de yayınlanacak. Albümden gelen Elizabeth Fraser’lı Tales from the Trash Stratum teklisi için buyursunlar.