anya taylor-joy’un last night in soho’ya özel şarkısıyla 60’lara ışınlanıyoruz

anya taylor-joy’un last night in soho’ya özel şarkısıyla 60’lara ışınlanıyoruz


downtown


Sinema dünyasının son dönemde en merak edilen yapımlarından Edgar Wright imzalı Last Night In Soho’dan Anya Taylor-Joy’un seslendirdiği bir şarkı müzik videosuyla geldi.

Wright’ın merakla beklenen yeni filmi Last Night In Soho’da 60’ların moda dünyasına meraklı ve altıncı hissi kuvvetli bir moda öğrencisi olan Eloise’in, bir tür zaman yolculuğuyla kendisini 60’lı yılların Londra’sında bulması ve idolü Sandy ile giderek yakınlaşması ekrana gelecek.

Bugün paylaşılan Downtown (Downtempo) isimli şarkının müzik videosunda ise filmde Eloise’e hayat veren Anya Taylor-Joy’un Petula Clark imzalı 1964 çıkışlı Downtown şarkısını yorumlarken görüyoruz. Sesiyle de 10 parmağında 10 marifet olduğunu gözümüze sokmaktan çekinmeyen Anya Taylor-Joy’un merkezinde olduğu videoda filmden de bazı sahneleri görmek mümkün.

Last Night In Soho’nun oyuncu kadrosunda Anya Taylor-Joy ve Thomasin McKenzie ikilisine ek olarak Diana Rigg, Terence Stamp, Rita Tushingham ve Michael Ajao gibi isimler de yer alıyor. Ülkemizde 12 Kasım’da vizyona girecek filmden gelen Downtown’ın iki farklı versiyonu ve müzik videosu hemen aşağıda.