apple tv+’ın antoloji serisi extrapolations’a yeni yıldız isimler katıldı

apple tv+’ın antoloji serisi extrapolations’a yeni yıldız isimler katıldı


marion cotillard, tobey maguire ve daha fazlası…


Geçtiğimiz haftalarda iddialı bir oyuncu kadrosuyla duyurusu yapılan Apple TV+ antoloji serisi Extrapolations’ın kadrosu yeni duyurulan isimlerle daha da iddialı bir hale geldi.

Side Effects, The Bourne Ultimatum, Contagion ve The Report gibi yapımların senaryosunu kaleme alan Scott Z. Burns’un yaratıcısı olduğu Extrapolations, günümüzün en büyük ve ortak sorunlarından iklim değişikliğine farklı perspektiflerden bakan ve sevgi, inanç ve daha birçok konu başlığı altında birbiriyle bağlantılı sekiz bölümlük bir antoloji serisi olarak ekranlara gelecek.

Extrapolations’ın Meryl Streep, Kit Harington, Tahar Rahim, Matthew Rhys, Daveed Diggs, Gemma Chan, David Schwimmer ve Adarsh Gourav gibi isimlerden oluşan iddialı kadrosunu ilk öğrendiğimizde bir miktar heyecanlanmıştık. Dizide yer alacağı duyurulan yeni isimlerle heyecanımız daha da arttı desek yalan olmaz. La vie en rose, Deux jours, une nuit, Inception ve Allied gibi filmlerle hem Avrupa sinemasında hem de Hollywood’ta harikalar yaratan ve son olarak Annette filmiyle aklımızı alan Marion Cotillard da Extrapolations’a katıldı. Cotillard ile beraber 2000’ler başı Spider-Man üçlemesinden ve The Great Gatsby filminden tanıdığımız Tobey Maguire, Baby Driver ve I Care A Lot gibi filmlerde karşımıza çıkan Eiza González ve son olarak Empire ve Godfather of Harlem gibi suç dizilerinde ekranlara gelen Forest Whitaker’ın da dizinin oyuncu kadrosunda yer alacağı paylaşıldı.

https://tr.web.img4.acsta.net/r_1280_720/newsv7/19/04/08/13/45/0087538.jpg

Çekim ve gösterim tarihi şimdilik belirsiz olan dizinin yönetmenliğini, senaryosunu ve prodüksiyonunu Scott Z. Burns üstleniyor. Burns, Michael Ellenberg, Greg Jacobs, Dorothy Fortenberry ve Lindsey Springer gibi isimlerle beraber dizinin yürütücü yapımcılığına üstlenecek.