elle fanning’li the great’ten ikinci sezon fragmanı

elle fanning’li the great’ten ikinci sezon fragmanı


kraliçem çok yaşa


Yorgos Lanthimos harikası The Favourite’ın senaristlerinden Tony McNamara’nın kaleme aldığı Hulu dizisi The Great’ten ikinci sezon fragmanı geldi.

Tarihin en güçlü kadın liderlerinden biri olarak bilinen 18. yüzyıl Rus hükümdarlarından II. Katerina’nın hükümdarlık dönemini drama ve komedi unsurlarıyla beraber ekranlara getiren The Great’in ilk sezonu geçtiğimiz sene yayınlanmış ve izleyicilerden geçer not almıştı. Dizinin ikinci sezonunda II. Katerina’nın tahta geçişi ve ülkesinin aydınlanması için verdiği mücadeleler ekrana gelecek.

Tony McNamara’nın yaratıcısı olduğu ve çoğu bölümünün senaryosunu kaleme aldığı The Great’in başrollerini 20th Century Women, The Beguiled ve The Neon Demon gibi filmlerle sevdiğimiz genç yeteneklerden Elle Fanning ve Skins, Kill Your Friends ve Mad Max: Fury Road gibi yapımlardan tanıdığımız Nicholas Hoult üstleniyor. Yeni sezonuna Gillian Anderson gibi usta bir ismi de ekleyerek heyecanımızı artıran dizinin ana oyuncu kadrosunda bu üçlüye ek olarak Phoebe FoxAdam GodleyGwilym LeeCharity WakefieldDouglas Hodge, Sacha DhawanBayo Gbadamosi ve Belinda Bromilow gibi isimler de yer alıyor.

The Great’in ikinci sezonu 19 Kasım tarihinde Hulu’da yayınlanacak. Fragman hemen aşağıda.