jeremy renner’lı hawkeye’dan ikinci fragman

jeremy renner’lı hawkeye’dan ikinci fragman


24 kasım'da disney+'ta


The Falcon and the Winter Soldier, What If…?, Loki ve WandaVision gibi yapımlarla Marvel’ın ekmeğini yemeye devam eden Disney+’tan bir de Hawkeye atağı geldi. Jeremy Renner’ın başrolünde yer aldığı Hawkeye dizisinin ikinci fragmanı yayınlandı.

2012 yapımı The Avengers ile Marvel Sinematik Evreni’ne giriş yapan Jeremy Renner, dizinin başrolünde de Hawkeye’a hayat verecek. Avengers: Infinity War ve Endgame aralığında kendine bir sürü yeni düşman edinen Clint Barton aka Hawkeye, yılbaşı için ailesine ulaşmaya çalışırken bir yandan kendisine engel olmak amacıyla bir araya gelen bütün düşmanlarıyla baş etmeye çalışacak.

Şahin gözlü kahramanımızın maceralarını izleyeceğimiz sekiz bölümlük dizide Jeremy Renner’ın yanı sıra Kate Bishop karakterini canlandıracak Hailee Steinfeld ve Eleanor Bishop’a hayat verecek Vera Farmiga’yla beraber Black Widow’daki Yelena Belova’yı canlandıran Florence Pugh da aynı karakteriyle karşımıza çıkacak. Hawkeye’ın ilk sezonu 24 Kasım’da Disney+’ta, ikinci fragmanıysa hemen aşağıda.