john wick spin-off dizisinin oyuncu kadrosu şekilleniyor

john wick spin-off dizisinin oyuncu kadrosu şekilleniyor


the continental


Hafta başında sinema dünyasının yakından tanıdığı Mel Gibson’ın da yer alacağını öğrendiğimiz John Wick spin-off dizisi The Continental’ın oyuncu kadrosundan yeni isimler duyuruldu.

John Wick evreninin tetikçilerine ev sahipliği yapan Continental isimli otelin ilk günlerine odaklanacak ve The Continental şebekesinin derinliklerine inerek, organizasyonun bilinmeyen taraflarını seyirciye aktaracak olan dizi, 1975 yılının New York’unda geçecek. John Wick serisinde Ian McShane’in canlandırdığı ve The Continental’ın ana karakteri olarak karşımıza çıkacak Winston Scott‘ın gençliğini The Purge ve The Flight Attendant dizileriyle tanınan Colin Woodell üstlenecek. Kate Nhung, Ben Robson, Mishel Prada, Jessica Allain ve Hubert Point-Du Jour gibi isimler de dizide yan rollerle yer alacak.

Şu sıralar çekimleri Paris’te devam eden John Wick: Chapter 4 ile yoğun olan Keanu Reeves’in de diziye yürütücü yapımcı olarak katkıda bulunması bekleniyor. Starz kanalında yayınlanacak The Continental, muhtemelen John Wick: Chapter 4’u vizyonundan sonra ekranlara gelecek.