margot robbie’li barbie filminin ken’i ryan gosling oldu

margot robbie’li barbie filminin ken’i ryan gosling oldu


life in plastic, it's fantastic


2016 yılından beri hayata geçirilmesi planlanan Barbie filminden sıcak gelişmeler var.

Yakın dönemde Lady Bird ve Little Women gibi filmlerle oyunculuktan yönetmenliğe ve senaristliğe evrilen, hem de muazzam bir şekilde evrilen Greta Gerwig ve Frances Ha ile Marriage Story ile kalp ısıtan filmlerin baş kahramanı Noah Baumbach’in hazırladığı Barbie filmine geçtiğimiz senelerde Margot Robbie‘nin başrol olarak katıldığını öğrenmiştik. Robbie’den daha iyi bir Barbie aklımıza gelmezdi zaten. Bugün ise Barbie’nin ikinci başrolünü oynayacak kişi de belli oldu. Filmde Barbie’nin sevgilisi Ken’i Ryan Gosling’in canlandıracağı açıklandı.

Greta Gerwig’in yönetmen koltuğunda oturacağı, senaryosunu ise kankası Noah Baumbach ile beraber kaleme alacağı Barbie live-action uyarlamasında yeterince kusursuz olmadığı için Barbieland isimli bir oyuncak dünyasından gerçek dünyaya sürgün edilen Barbie’nin maceralarını izleyeceğiz.

Margot Robbie’nin prodüksiyon şirketi LuckyChap Entertainment’ın yapımını üstleneceği Barbie filminin çekimlerinin önümüzdeki senenin ilk aylarında başlaması bekleniyor. Filmin vizyon tarihi ise şimdilik belirsiz. Robbie ve Gosling ikilisinin Barbie & Ken uyumunu şimdiden merak etmedik desek yalan olur.