taktık takıştırdık, 15 ekim’de yayınlanacak yeni adele şarkısını bekliyoruz

taktık takıştırdık, 15 ekim’de yayınlanacak yeni adele şarkısını bekliyoruz


easy on me


Geçtiğimiz gün türlü spekülasyonlarla yeni albümüne çok yakın olduğumuzu paylaştığımız Adele, nihayet bombayı pattlatı. 2015’ten beri yolunu gözlediğimiz sanatçının yeni teklisi Easy On Me, 15 Ekim’de yayınlanacak.

The Morning Hot Tub and Stingray Hit List Countdown isimli radyo programının sunucusu Mauler’in geçtiğimiz hafta “Yeni Adele şarkısı, bu hafta.” şeklinde bir twit atıp hemen silmesinin ardından Adele hayranları iyiden iyiye heyecanlanmıştı. Geçen hafta Adele’den yeni bir şarkı gelmese de “30” yazısının yer aldığı billboard’lar, hayranların heyecanını tekrar yükseltti. Buna ek olarak, 19 Kasım’da yayınlanacak Taylor Swift albümünün bir hafta geriye çekilerek yeni yayın tarihinin 12 Kasım olarak duyurulması da “-mı acaba?” sorularını tekrar kafalara yerleştirmişti. Adele’in Instagram hesabı üzerinden yaptığı tekli duyurusunun ardından yakın zamanda albüm haberi de gelir desek yanılmayız.

Yeni Adele albümü 30’nin duyurulmasını sabırsızlıkla bekliyor ve 15 Ekim’de muhtemelen müzik videosu ile yayınlanacak Easy On Me teklisinin habercisi Instagram paylaşımını aşağı bırakıyoruz. Hadi hayırlı olsun.

 

View this post on Instagram

 

Adele (@adele)’in paylaştığı bir gönderi