venom’ın devam filminin soundtrack’inden gaza getiren bir şarkı daha geldi

venom’ın devam filminin soundtrack’inden gaza getiren bir şarkı daha geldi


tom hardy'nin isteği üzerine


İlkini 2018 yılında izlediğimiz Venom’ın devam filmi Venom: Let There Be Carnage’ın soundtrack’inden bir şarkı daha yayınlandı. Venom ile aynı adı taşıyan şarkı Little Simz imzası taşıyor.

2019’un en sağlam albümlerinden GREY Area’yla dikkatleri üzerine çeken Little Simz’ten gelen Venom isimli şarkının orijinali yine GREY Area albümünde yer alıyor. Yeni Venom filminin yönetmen koltuğunda oturan CGI güzeli Andy Serkis’in verdiği bir röportaja göre, Little Simz’in Venom şarkısının filmde yer almasını sıkı bir rap dinleyicisi olan Tom Hardy ısrarla istemiş. Little Simz ise Hardy’nin ricası üzerine Venom şarkısını filme özel remix’lemiş.

Venom: Let There Be Carnage’ın oyuncu kadrosunda Venom’ı canlandıran Tom Hardy ile beraber Michelle Williams, Reid Scott, Naomie Harris, Stephen Graham, Sean DelaneyLaurence Spellman ve Larry Olubamiwo gibi ismler yer alıyor. Ülkemizde 15 Ekim tarihinde vizyona girecek filmin fragmanı ve soundtrack albümünden gelen Little Simz imzalı Venom remix’ini aşağı bırakıyoruz.

PS: Little Simz’in geçtiğimiz ay yayınladığı yeni albümü Sometimes I Might Be Introvert’ü de dinlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz, kefil oluyoruz ve aşağı bir yerlere iliştiriyoruz.