wes anderson’ın yeni filminin adı bill murray’den geldi

wes anderson’ın yeni filminin adı bill murray’den geldi


asteroid city


The French Dispatch’le gündemden düşmeyen Wes Anderson’ın hız kesmeden yeni bir yıldızlar geçidiyle işe koyulduğu sıradaki filminin adı belli oldu: Asteroid City.

Lost in Translation ve Groundhog Day filmleriyle sevip saydığımız, Wes Anderson’ın filmografisindeki neredeyse bütün yapımlarda da rol alan Bill Murray, The French Dispatch’in geçtiğimiz gün gerçekleşen Londra Film Festivali’ndeki prömiyerinin ardından basına verdiği röportajda Anderson’ın yeni filminin adını duyurdu. Şu an çekimleri İspanya’da devam eden Asteroid City; Tilda Swinton, Bill Murray ve Adrien Brody’li kadrosuna sırasıyla Tom Hanks’i, Margot Robbie’yi ve Scarlett Johansson’ı da katarak daha The French Dispatch’in heyecanını üzerimizden atamadan bir daha heyecanlanmamıza sebep olmuştu.

Çekimleri devam eden sıradaki Wes Anderson filmi Asteroid City’nin konusu ve vizyon tarihi şimdilik belirsiz. The French Dispatch’in ülkemizde 3 Aralık tarihinde vizyona gireceğini tekrar hatırlatarak Asteroid City için de beklemeye koyulduk bile.Advertisement