ana de armas, john wick spin-off filmi ballerina’nın başrolünde yer alacak

ana de armas, john wick spin-off filmi ballerina’nın başrolünde yer alacak


wickverse genişliyor


2014 yılında başlayan John Wick evreni yeni diziler ve filmlerle genişlemeye devam ediyor. John Wick ile aynı evrende geçecek ve kadın bir tetikçiye odaklanacak Ballerina filminin başrolü Ana de Armas’a emanet edildi.

Yakın zamanda Daniel Craig’li son Bond filmi No Time to Die’da karşımıza çıkan Paloma karakteriyle aksiyon türünde hünerlerini gayet başarılı bir şekilde sergileyen Ana de Armas, tam da Paloma gibi bir karakterle John Wick evrenini ziyaret edecek. Ailesini öldürenlerden intikam almaya yemin etmiş genç bir kadın tetikçinin hikayesini izleyeceğimiz Ballerina filminde Ana de Armas’ın canlandıracağı tetikçi John Wick’in de gediklisi olduğu Continental Hotel’de konaklayan tetikçilerden biri olacak.

John Wick: Chapter 3 – Parabellum ile beraber John Wick: Chapter 4 ve Chapter 5’ın da senaryo ekibinde yer alarak John Wick evrenine fazlasıyla aşina olan Shay Hatten, Ballerina’nın da senaryosunu kaleme alacak. Filmin yönetmen koltuğunda ise Underworld serisi ve Total Recall ile tanınan Len Wiseman oturacak. John Wick: Chapter 4, 27 Mayıs 2022’de vizyona girecek. Ballerina’nın yapımına ne zaman başlanacağı ise şimdilik belirsiz.Advertisement