ghostbusters: afterlife’tan vizyon öncesi bir fragman daha

ghostbusters: afterlife’tan vizyon öncesi bir fragman daha


19 kasım’da vizyonda


İkonik müziğiyle hafızalara kazınan ve yıllar içinde 80’lerin sembollerinden biri haline gelen Ghostbusters’ın yeni nesil filmi Ghostbusters: Afterlife’tan vizyona iki haftadan az bir süre kala bir fragman daha geldi.

Orijinal Ghostbusters’ın yönetmeni Ivan Reitman’ın oğlu Jason Reitman’ın yönetmenliğini üstlendiği Ghostbusters: Afterlife’ın oyuncu kadrosunda Stranger Things ile yıldızı parlayan Finn Wolfhard, televizyon dünyasının tanıdık genç isimlerinden Mckenna Grace, The Leftovers ile gönlümüzü kazanan Carrie Coon ve Marvel dünyasının Ant-Man’i olarak tanıdığımız Paul Rudd yer alıyor. 84 yapımı orijinal kadrodan Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson, Sigourney Weaver ve Annie Potts gibi isimlerin eski rollerine geri döneceği Ghostbusters: Afterlife, Z kuşağıyla yeni nesil Ghostbusters’ı tanıştırmayı hedeflerken Y kuşağına da nostalji yaşatmak istiyor.

Ghostbusters: Afterlife, 19 Kasım’da vizyona girmeye hazırlanıyor. Filmin vizyon öncesi yayınlanan yeni fragmanını aşağı bıraktık.Advertisement