halo live-action uyarlamasından bir tanıtım fragman yayınlandı

halo live-action uyarlamasından bir tanıtım fragman yayınlandı


2022’de paramount+


Seneler içinde yılan hikayesine dönen Halo uyarlaması, biz kendisini çoktan unutmuşken bir tanıtım fragmanıyla karşımıza çıktı.

Xbox oyun konsolunun en bilindik markalarından Halo, 2001 yılında oyun dünyasına damgasını vurmuş ve bu zamana kadar sayısız devam oyunuyla adından söz ettirmişti. Halo’nun sinema tarafıysa 2009’dan beri hayli karışık bir durumdaydı. Steven Spielberg’ün yapımcılığını üstleneceği ve Peter Jackson’ın yönetmen koltuğunda oturacağı bir Halo filmi duyurulsa da bu proje bir türlü gerçekleşememişti. Bugün gelen bir haberle Halo’nun sinema değil, televizyon uyarlamasının yolda olduğunu öğrendik. Geçtiğimiz senelerde streaming savaşına giren yayın platformu Paramount+’ta gösterime girecek Halo uyarlamasının tanıtım fragmanı bugün paylaşıldı.

American Gods, Orange Is The New Black ve Defending Jacob gibi yapımlarda rol alan Pablo Schrieber’ın Master Chief rolünde karşımıza çıkacağı Halo’nun uyarlamasında Natascha McElhone, Charlie Murphy, Jen Taylor, Shabana Azmi, Bokeem Woodbine, Kate Kennedy, Natasha Culzac, Yerin Ha ve Bentley Kalu gibi isimler yer alacak. Steven Kane’in senaryosunu yazdığı ve Kyle Killen ile yaratıcılığını üstlendiği dizinin yönetmen kadrosunda ise Otto Bathurst, Jonathan Liebesman, M. J. Bassett, Roel Reiné ve Jet Wilkinson bulunuyor.

Halo’nun dokuz bölümlük live-action uyarlaması 2022 yılı içinde Paramount+ platformunda yayınlanacak. Dizinin tanıtım fragmanı için aşağı alalım.