nicole kidman ve javier bardem’li being the ricardos’tan bir yeni fragman

nicole kidman ve javier bardem’li being the ricardos’tan bir yeni fragman


21 aralık'ta prime video'da


Molly’s Game ve The Trial of the Chicago 7 filmleriyle geçtiğimiz senelerde yönetmenliğe girişen usta senarist Aaron Sorkin’in üçüncü uzun metraj yönetmenlik deneyimi Being the Ricardos’tan bir fragman daha geldi.

Nicole Kidman ve Javier Bardem’in başrollerinde yer aldığı Being the Ricardos, CBS kanalında 1951-1957 yılları arasında altı sezon olarak yayınlanan I Love Lucy dizisinin başrolleri Lucy Ricardo ve Ricky Ricardo’yu canlandıran Lucille Ball ve Desi Arnaz’ın hikayesini ekranlara getirecek. Sit-com türündeki I Love Lucy, bir çete lideri olan Ricky Ricardo’nun eşi Lucy Ricardo’nun yıldız oyuncu olma hevesini ve bununla birlikte en yakın arkadaşı ile birlikte kendilerini soktukları komik durumları konu alıyordu. Dizinin çekildiği dönem evli olan Ball ve Arnaz, yine aynı dönem Hollywood’un en dikkat çeken çiftleri arasında yer alıyordu. Bu ikiliyi konu edinecek Being the Ricardos ise I Love Lucy’nin çekildiği dönemde dizinin bir haftalık çekim süresi boyunca kahramanlarımızın arasındaki ilişkiyi anlatacak.

Kidman ve Bardem ikilisine ek olarak filmin oyuncu kadrosunda J.K. Simmons, Nina Arianda, Tony Hale, Alia Shawkat, Clark Gregg, Linda Lavin ve Jake Lacy de yer alacak. Being the Ricardos, 10 Aralık’ta vizyona girdikten sonra 21 Aralık tarihinde Amazon Prime Video katoloğunda yerini alacak. Filmin yeni fragmanını hemen aşağıdan izleyelim.