scarlett johansson ve marvel çok gizli bir proje üzerinde çalışıyormuş

scarlett johansson ve marvel çok gizli bir proje üzerinde çalışıyormuş


kevin feige'ın yalancısıyız


Marvel Sinematik Evreni’nde Black Widow’u canlandırmasıyla beraber yakın zamanda Disney ile ortaklıklara girişerek yapımcılığa da el atan Scarlett Johansson, Marvel ile beraber yeni bir proje üzerinde çalışıyormuş.

MCU’nun baş yaratıcısı ve Marvel Studios’un başkanı Kevin Feige, geçtiğimiz günlerde American Cinematheque isimli bir etkinlikte konuşma yaparken Johansson’ın Marvel ortaklığındaki mevzubahis projesinden bahsetti. Feige’in neredeyse hiç detay vermediği projeye Johansson yapımcı olarak katkıda bulunacakmış. Projenin Black Widow ile herhangi bir alakası da olmayacakmış.

Scarlett Johansson, Black Widow’un vizyona girdiği gün Disney+’ta da yayınlanmasından sonra Disney ile mahkemelik olmuştu. Yakın zamanda firmayla arasındaki buzları eriten sanatçı, Taika Waititi’nin yönetmen koltuğunda oturacağı Disney filmi Tower of Terror’ın yapımcılığını üstlenmiş ve yapımcı kimliğiyle yeni projelerinin de yolda olduğunun haberini vermişti. Johansson’ın isimsiz yeni projesini merak ediyor ve yakında kokusu çıkar diyerek beklemeye koyuluyoruz.