yeni adele albümünün şarkı listesi kendini gösterdi

yeni adele albümünün şarkı listesi kendini gösterdi


12 + 3 şarkı var


Adele’in beş yıl aradan sonra sessizliğini bozduğu yeni albümü 30’nin şarkı listesi ortaya çıktı. Toplamda 15 yeni Adele şarkısı geliyor.

Adele - 30 (Target Exclusive, Deluxe CD) - image 3 of 4

Sene içinde yaptığı paylaşımlarla 30’nin yolda olduğunun haberini veren Adele, nihayet geçtiğimiz ay albümü resmi olarak duyurmuş ve ilk tekli Easy On Me’yi de paylaşmıştı. Easy On Me’nin ikinci sıradan girdiği albümde 12 yeni Adele şarkısı yer alıyor. Albümün ilk ve tek interlude’u sekiz numaralı All Night Parking, 1977 yılında aramızdan ayrılan jazz piyanisti Erroll Garner’ın imzasını taşıyor. 30’nin Target mağazasına özel olarak satışa çıkan Deluxe versiyonunda üç adet bonus şarkı bulunuyor. Deluxe versiyonda Wild Wild West ve Can’t Be Together isminde iki şarkıya ek olarak Easy On Me’nin Chris Stapleton’ın da eşlik ettiği farklı bir versiyonu yer alıyor.

Greg Kurstin, Inflo, Max Martin, Shellback, Ludwig Göransson ve Tobias Jesso Jr. gibi isimlerin prodüksiyonunu üstlendiği yeni Adele albümü 30, 19 Kasım tarihinde bizlerle olacak. Albümün sıralı tam şarkı listesi, ilk tekli Easy On Me’nin hemen altında.

30:

1. Strangers By Nature
2. Easy On Me
3. My Little Love
4. Cry Your Heart Out
5. Oh My God
6. Can I Get It
7. I Drink Wine
8. All Night Parking (with Erroll Garner) Interlude
9. Woman Like Me
10. Hold On
11. To Be Loved
12. Love Is A Game

Bonus Tracks:
13. Wild Wild West
14. Can’t Be Together
15. Easy On Me (with Chris Stapleton)

Adele - 30 (Target Exclusive, Deluxe CD) - image 2 of 4