yıldızlar geçidi animasyon filmi sing 2’dan yeni fragman

yıldızlar geçidi animasyon filmi sing 2’dan yeni fragman


21 ocak'ta vizyonda


2016 yapımı ilk filmiyle büyük beğeni toplayan animasyon filmi Sing’in devamı Sing 2, 21 Ocak’ta vizyona girmeye hazırlanıyor. Filmden vizyon öncesi bir fragman daha geldi.

Blur, Fatboy Slim, Vampire Weekend ve Radiohead gibi isimlere hazırladığı müzik videolarıyla tanınan Garth Jennings’in hem yazıp hem yönettiği Sing 2’nun kalabalık ve iddiası yerinde seslendirmen kadrosunda Matthew McConaughey, Taron Egerton, Tori Kelly, Reese Witherspoon, Nick Kroll, Eric André, Halsey, Pharrell Williams, Scarlett Johanson, Bobby Cannavale ve U2’nun sesi Bono gibi hem müzik hem sinema hem de komedi dünyasından isimler yer alıyor.

İlk filmde tiyatrosunu ayakta tutmaya çalışan, Matthew McConaughey’nin seslendirdiği Buster Moon’un hikayesini devam ettiren Sing 2, Buster’ın gözünü daha da yukarılara dikip Redshore Şehri’ndeki Crystal Tower Tiyatrosu’na yola çıkmasını ekranlara getirecek.

22 Aralık’ta uluslararası gösterimini yapacak Sing 2’nun ülkemizdeki vizyon tarihi 21 Ocak. Filmin vizyon öncesi son fragmanınını aşağı bıraktık.Advertisement