after life üçüncü sezonu 14 ocak’ta netflix’te

after life üçüncü sezonu 14 ocak’ta netflix’te


patili dostumuz ve mendebur surat geri dönüyor


Ricky Gervais’ın Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarla ağzımıza birkaç parmak bal çaldığı After Life’ın üçüncü sezon tarihi bir poster eşliğinde nihayet belli oldu: 14 Ocak.

Orijinalinde bir sezonluk mini dizi olarak planlanan ama yakaladığı büyük popülerlikten sonra ikinci sezonu, derken üçüncü sezonu gelen dizi; mükemmel bir hayata sahip olan Tony’nin karısı Lisa’nın vefatından sonra her şeyi salmasını ve hayatın merkezine kendini koymasını anlatıyor. İkinci sezonda ilk sezona kıyasla daha az pislik olan Tony’nin bu sezon daha da iyi kalpli birine dönüşeceğini tahmin ediyoruz. Karısının kendisine verdiği “iyi bir insan olma” temalı öğütleri dinleyip kendisine çeki düzen vermeye başlayan Tony, bu fırsatı aynı zamanda etrafındaki insanlarla olan ilişkilerini düzeltmek için de kullanacaktır.

Dizinin ilk sezonunda olduğu gibi üçüncü sezonu da altı bölümden oluşacak. Ricky Gervais ve sevimlilikte sınır tanımayan köpkesiyle hal hatır gidereceğimiz sezonda Penelope WiltonDavid BradleyAshley JensenTom BasdenTony WayDavid EarlJoe WilkinsonKerry GodlimanMandeep DhillonJo HartleyRoisin Conaty ve Diane Morgan da tam kadro yer alacak. Yeni sezon posteriyle her sonun bir başlangıç olduğu gerçeğini size ve de bize hatırlatan After Life‘ın üçüncü sezonundan bir fragman da yakın zamanda gelir desek yanılmayız.Advertisement