jared leto’lu morbius filminden kısa bir sahne paylaşıldı

jared leto’lu morbius filminden kısa bir sahne paylaşıldı


poster de geldi


Tom Hardy’li Venom filmlerinin arından Spider-Man evreninden gelen ikinci yapım olma özelliğini taşıyan Morbius’tan bir poster ve kısa bir sahne paylaşıldı.

Orijinali Marvel’a büyük katkılarda bulunan Ray Thomas ve Gil Kane ikilisi tarafından yaratılan Morbius, kendi hastalığına çare ararken yaşanan bir felaket sonucu kontrol edemediği güçlere sahip olan Doktor Michael Morbius’a odaklanıyor. Yine Sony’nin imzasını taşıyan film tıpkı Venom’da da olduğu gibi ana karakterin kökenine inilen bir hikayeyi ekrana getiriyor. Filmden paylaşılan kısa sahnede ise Morbius’un vampirimsi bir canavara dönüşümünü ve ne kadar tehlikeli bir karakter olabileceğini görüyoruz.

Morbius’un başrolünü Oscar ödüllü Jared Leto üstleniyor. Filmde Leto’ya Matt Smith, Adria Arjona, Jared Harris, Al Madrigal, Tyrese Gibson ve Michael Keaton gibi isimler eşlik ediyor. Life, Snabba Cash ve Safe House gibi filmlerin İsveçli yönetmeni Daniel Espinosa’nın kamera arkasına geçtiği filmin senaryosu ise Matt Sazama ve Burk Sharpless ikilisinden geliyor.

Morbius, 28 Ocak’ta vizyona girecek. Bugün yayınlanan tadımlık sahneyi ve posteri filmin fragmanıyla beraber hemen aşağı iliştirdik.