tame impala şarkılarından ilham alan sneaker’lar

tame impala şarkılarından ilham alan sneaker’lar


sepatu compass x tame impala


Son yıllarda müzik dünyasında fırtınalar estiren Kevin Parker aka Tame Impala, şimdi de moda sektöründe fırtınalar estirmeye hazırlanıyor.

Endonezya merkezli ayakkabı üreticisi Sepatu Compass, Tame Impala ile özel bir iş birliğine girişti. Artificial Vibration isimli koleksiyonda Avustralyalı sanatçının şarkılarından ilham alan, Tame Impala müziğinin enerjisini, sesini ve ruhunu yansıtan ayakkabılar yer alıyor. Currents albümünden The Less I Know The Better ve Yes I’m Changing, The Slow Rush’tan Lost in Yesterday’in Retrograde Hi Decon ve Retrograde Low modellere işlendiği ayakkabılarda şarkıların ses dalgaları ve klasik Windows Media Player görselleştiricisinden fırlamış gibi duran dinamik çizimlerini görmek mümkün.

Şıkır şıkır ayakkabıların yer aldığı koleksiyonda Kevin Who? yazısıyla meta bir Tame Impala şakası yapan birer adet t-shirt ve sweatshirt ile beraber siyah ve beyaz renklerde iki adet çorap da bulunuyor. Artificial Vibration koleksiyonundan Tame Impala’lı ürünler hemen burada satışta.