bilim kurgu isteyen varsa raised by wolves’un ikinci sezonu 3 şubat’ta

bilim kurgu isteyen varsa raised by wolves’un ikinci sezonu 3 şubat’ta


buyurun yeni fragmana


HBO’nun yavru vatanı HBO Max’in ilk orijinal yapımlarından Raised by Wolves, ikinci sezonuyla 3 Şubat’ta geri dönüyor. Dizinin yeni sezonundan bir fragman daha bizlerle.

Ridley Scott imzasıyla emsallerinden daha da yüksek bir kaşeye sahip olan Raised by Wolves, insanların yeni adım attığı bir gezegende çocukları yetiştirmekle görevlendirilen iki android‘in hikayesini anlatıyor. Yıl olmuş bilmem kaç, cehaletin hala sürüp gittiği bu yeni dünyada büyümekte olan koloniler ve din kavgaları nedeniyle insanlar arasında bölünmenin eşiğine gelirken, baş kahramanımız olan Mother ve Father adındaki iki android, toplumun inançlarını kontrol etmenin beklediklerinden çok daha güç olduğunu fark ediyor ve olaylar gelişiyor.

Dizinin yürütücü yapımcılığı Ridley Scott’ın imzasını taşırken yaratıcılığını ise Denis Villeneuve imzalı Prisoners’ın senaryosunu kaleme alarak akıllarda kalan Aaron Guzikowski üstleniyor. Amanda Collin ve Abubakar Salim ikilisinin başrolleri paylaştığı oyuncu kadrosunda Vikings dizisi ile yıldızı parlayan Travis Fimmel ile beraber Winta McGrath, Niamh Algar, Matias Varela, Felix Jamieson, Ethan Hazzard, Jordan Loughran, Aasiya Shah ve Ivy Wong gibi isimler de yer alıyor.

Raised by Wolves, ikinci sezonuyla 3 Şubat tarihinde HBO Max ekranlarına gelecek. Yeni fragman için buyursunlar.

https://www.youtube.com/watch?v=R6Kqm0qJ9Uc&feature=emb_title