jessica chastain ve michael shannon’lı george & tammy dizisine ilk bakış

jessica chastain ve michael shannon’lı george & tammy dizisine ilk bakış


bir adet görselcik


Jeff Nichols imzalı Take Shelter’da severek izlediğimiz Jessica Chastain ve Michael Shannon ikilisini tekrar buluşturan George & Tammy dizisinden bir görsel geldi.

George & Tammy, adından da anlaşılacağı üzere country müziğin ikonik çifti George Jones ve Tammy Wynette’e odaklanıyor. Çiftin kızları Tamala Georgette Jones’un biyografik kitabı The Three of Us: Growing Up with Tammy and George’dan yola çıkarak hazırlanan dizide Chastain ve Shannon ikilisine The White Lotus serisiyle tanınan Steve Zahn da eşlik edecek. Zahn, dizide Tammy Wynette’in ikinci eşi George Richey’i canlandıracak. Radarımızdan çıkmayan dizinin yayınlanan ilk görseli hemen aşağıda. Yukarıdaki görsele baktığımızda Shannon ve Chastain ikilisinin George ve Tammy rollerine gayet yakıştığını söyleyebiliriz.

George & Tammy’nin senaryosu Dead to Me ve The Affair gibi yapımlarda da adı geçen Abe Sylvia‘nın kaleminden çıkıyor. Altı bölümlük dizinin yönetmenliğini ise Depeche Mode, HIM, Placebo, Bob Dylan gibi sanatçıların müzik videolarında imzası bulunan ve daha önce Lawless filminde Jessica Chastain ile çalışma fırsatı bulan John Hillcoat üstleniyor.

Prodüksiyonu geçtiğimiz günlerde başlayan dizinin yayın tarihine dair bir gelişme şimdilik bulunmuyor. Dizi Spectrum isimli ABD menşeili internet üzerinden hizmet veren TV kanalında yayınlandıktan sonra Paramount+ streaming platformunu da ziyaret edecek.