ana de armas ve ben affleck’li erotik gerilim filminden fragman geldi

ana de armas ve ben affleck’li erotik gerilim filminden fragman geldi


deep water


Cast seçiminden dolayı ilgi ve alakamızı daha da artıran erotik gerilim filmi Deep Water’ın ilk fragmanı yayınlandı.

Patricia Highsmith’in aynı isimli romanından uyarlanan Deep Water, Vic ve Melinda Van Allen çifti arasında geçen gerilimli ilişkiye odaklanıyor. Evliliklerinden sıkılan, bir türlü geçinemeyen Vic ve Melinda, ilişkilerinden aşırı mutsuz olsalar da boşanmak istemiyor ve çareyi başka insanlarda arıyor. Çift, cinsel ilişkilerine dışarıdan farklı insanlar dahil etmelerinin ardından garip olayların içine sürükleniyor.

Yaklaşık bir sene önceye kadar bir birliktelik yaşayan Ana de Armas’ı ve Ben Affleck’i böyle bir filmde başrol olarak izlemek çok ilginç olacak gibi. Filmde bu ikiliye Tracy Letts, Lil Rel Howery, Dash Mihok, Finn Wittrock, Kristen Connolly ve Jacob Elordi gibi isimler de katılıyor. Glenn Close ve Michael Douglas’lı 1988 yapımı Fatal Attraction ile erotik gerilim türüne çok da uzak olmayan Adrian Lyne’in kamera arkasına geçtiği Deep Water’ın uyarlama senaryosunu Stranger Than Fiction yazarı Zach Helm ve Euphoria’nın yaratıcısı Sam Levinson kaleme alıyor.

Daha önce yayın hakları Disney’da olan Deep Water, geçtiğimiz aylarda Hulu’ya transfer olmuştu. Film, 18 Mart tarihinde Hulu’da yayınlanacak.Advertisement