beetlejuice 2 geliyor!

beetlejuice 2 geliyor!


beter böcek brad pitt’e emanet


Tim Burton imzalı kült fantastik film Beetlejuice’un senelerdir gündeme gelen fakat bir türlü hayata geçirilemeyen devam filminden sıcak bir haber geldi. Beetlejuice 2, bu sefer gerçekten geliyor.

Uzun zamandır beklenen devam filmine hiç de tahmin edemeyeceğimiz bir isim sahip çıktı: Brad Pitt. Filmin yapımcılığını Pitt’in Plan B isimli prodüksiyon şirketi üstlenecek. Tim Burton, birkaç sene öncesine kadar Beetlejuice 2’ya pek sıcak bakmadığı açıklamalarında bulunsa da film için yönetmen koltuğunda oturmaya hazır. Orijinal filmin yıldızları Michael Keaton ve Winona Ryder da sevilen rollerini tekrar canlandırmak için projede yer alacak. Alec Baldwin’i ise yakın zamanda yaşadığı talihsiz olaylardan dolayı büyük olasılıkla filmde göremeyeceğiz.

Projeye dair gelen dedikodular arasında filmin çekimlerine yüksek ihtimalle önümüzdeki yaz başlanacağı da yer alıyor. Yani tahmin ettiğimizden çok da daha yakın bir zamanda Beetlejuice 2’yu izleme şansı bulacağız gibi görünüyor. Ne diyelim… Beetlejuice, Beetlejuice, BEETLEJUICE!