daisy edgar-jones’lu where the crawdads sing filminden taylor swift destekli fragman

daisy edgar-jones’lu where the crawdads sing filminden taylor swift destekli fragman


24 temmuz’da vizyonda


Normal People ile Hollywood’un radarına takılmasının ardından Fresh ve Under the Banner of Heaven gibi birçok projeye dahil olan Daisy Edgar-Jones, bu sefer de büyük bütçeli bir yapımla beyaz perdede boy göstermeye hazırlanıyor. Edgar-Jones’u başrolde izleyeceğimiz Where the Crawdads Sing filminden yeni bir fragman yayınlandı.

Delia Owens’ın aynı isimli çok satan romanından uyarlanan Where the Crawdads Sing, Kya isimli genç bir kadının cinayet zanlısı olarak gösterildiği gerilim dolu bir hikayeyi aktarıyor. Daisy hanımefendilerini Kya rolünde izleyeceğimiz filmin uyarlama senaryosunu ilk büyük çaplı uzun metrajına imza atan Lucy Alibar kaleme alırken yönetmenliğini ise First Match filmi ile tanınan Olivia Newman üstleniyor. Kadroda Edgar-Jones ile beraber Harris Dickinson, David Strathairn, Garret Dillahunt, Taylor John Smith, Erid Ladin, Michael Hyatt, Ahna O’Reilly, Charlie Talbert ve Billy Slaughter gibi oyuncular da yer alıyor.

Fragmanla beraber yeni bir Taylor Swift şarkısını da ilk defa dinleme fırsatına erişiyoruz. Filme özel kaydedilen Carolina isimli şarkı şimdilik dijital dinleme servislerinden paylaşılmamış olsa da yakın zamanda orijinal halini de dinleme şansı bulacağımızı düşünüyoruz.

Where the Crawdads Sing, 24 Temmuz’da vizyona girecek. Filmin fragmanı için buyursunlar.

Bir adet posterimiz de var:Advertisement