tel aviv’in güneş ve dans dolu müzikal evreninden klein phönix’e ziyaretçiler var

tel aviv’in güneş ve dans dolu müzikal evreninden klein phönix’e ziyaretçiler var


blue shadow records şehirde


İstanbul’un elektronik müzik kalesi Klein Phönix‘e Tel Aviv’den bir avuç dolusu yetenekli misafirimiz var! Şahsına münhasır düzenlemeleri ile yükselen Tel Aviv elektronik müzik sahnesini hızla domine eden Chaim ve bugüne kadar Circoloco, Heart, Watergate, DGTL Festival gibi sahneleri etkisi altına alan Jenia Tarsol‘un kurduğu Blue Shadow Records, kapsamlı ekibi ile Klein Phönix hava sahasına iniş izni istiyor. 4 Mart Cuma olay mahallinde bekliyoruz, biletler de aha şurada.

Müziğin her türünden çok cool üreticilere ev sahipliği yapan Tel Aviv müzik sahnesinin içinde parlayan iki değer, Chaim ve Jenia Tarsol‘un ortak çabasıyla hayata geçen Blue Shadow Records, bugün bünyesine toparladığı Dor Danino, Kino Todo, Echonomist, Niv Ast ve Mita Gami gibi isimlerle günden güne büyüyen ve müzikal çizgisini oturtan bir oluşum.

2019 yılında kurulan Blue Shadow’u duymamız ise, patronların beraber üretimi olan “Takadoom & Back To Life”‘ın Beatport listelerinde arşa tırmanması ile oldu. Solomun, Dixon, Damian Lazarus, DJ Tennis ve Jennifer Cardini gibi pek çok ismin desteğini alan Blue Shadow, Tel Aviv’in yetiştirdiği yetenekleri, topraklarının ilhamı ve güncel elektronik müzik trendlerini harmanlayarak kurdukları dengeden besleniyor.

Plak şirketinin genç yetenekleri Kino Todo ve Dor Danino’nun da eşlik edeceği Blue Shadow Showcase için geri sayım resmen başlamıştır, biletler de buradadır.