the time traveler’s wife dizisinin ilk fragmanına buyrun

the time traveler’s wife dizisinin ilk fragmanına buyrun


mayıs’ta hbo max’te


Bu sene yayın takvimini dolu dolu geçiren ve geçirmeye devam eden HBO Max’in merakla beklediğimiz orijinal yapımlarından The Time Traveler’s Wife’ın ilk fragmanına nihayet kavuştuk.

Audrey Niffenegger’in aynı isimli fantastik romanından uyarlanan The Time Traveler’s Wife, genetik bozukluğu sebebiyle istem dışı zaman yolculuğu yapan Henry DeTamble isimli bir adamın ve DeTamble’ın eşi Claire Abshire’ın ilişkisi etrafında şekilleniyor. Seride Claire rolünde Game of Thrones’tan tanıdığımız Rose Leslie’yi, Henry rolünde ise Theo James’i izleyeceğiz.

Bu fantastik aşk hikayesinin yaratıcılığını üstlenen isim ise zaman yolculuğuna fazlasıyla aşina. Sherlock ve Dracula gibi serilerin yaratıcısı olmasının yanı sıra Doctor Who’da da uzunca bir süre yazarlık yapan Steven Moffat, The Time Traveler’s Wife’ın uyarlama senaryosuna imza atıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Leslie ve James ikilisine eşlik edecek isimlerse şu şekilde: Caitlin Shorey, Everleigh McDonell, Michael Park, Jaime Ray Newman, Taylor Richardson, Peter Graham, Brian Altemus, Jason David, Kate Siegel, Josh Stamberg, Chealse Frei, Marcia DeBonis, Will Brill ve Spencer House.

The Time Traveler’s Wife, Mayıs ayında ilk sezonuyla HBO Max’te yayınlanmaya başlayacak. Dizinin ilk fragmanı için buyursunlar.

https://www.youtube.com/watch?v=thabdKZNOQw