bryan cranston, aaron paul’un oğlunun vaftiz babası oldu

bryan cranston, aaron paul’un oğlunun vaftiz babası oldu


hem babacan hem vaftiz babacan


2008 yılında Breaking Bad ile yolları kesiştiğinden beri dostluklarını pekiştiren ve ayrılmaz bir ikiliye dönüşen Bryan Cranston ve Aaron Paul’un aralarındaki samimiyeti sosyal medya paylaşımlarında sık sık görüyoruz. Yakın zamanda bu ikilinin arasındaki ilişkiyi manevi olarak çok daha güçlendiren bir olay gerçekleşmiş. Cranston, Paul’un geçtiğimiz günlerde dünyaya gelen oğlunun vaftiz babası olmuş.

İkinci defa baba olma deneyimini yaşayan Paul, dün gece The Tonight Show’da Jimmy Fallon’ın konuğu oldu. Muhabbet sırasında konu Paul’un ikinci çocuğundan açılınca Fallon, “Bryan, çocukla tanışma fırsatı buldu mu?” şeklinde bir soru sordu. Paul’un cevabı ise şöyle: “Bryan’a doğum gününde ‘bebeğimizin vaftiz babası olur musun?’ diye bir soru sordum. Çok heyecanlandı ve onur duydu. Bu adamı ölesiye seviyorum. Kendisi bu dünyadaki en yakın arkadaşlarımdan biri ve evet; hiç düşünmeden kabul etti.”

Nedendir bilemiyoruz ancak bu ikilinin aralarındaki samimiyeti görmek bizi mutlu ediyor. Kendilerini Better Call Saul’un final sezonunda ikonik rollerinde tekrar göreceğimiz için de mutluyuz. Bahsi geçen muhabbeti izlemek isterseniz aşağı alalım.