childish gambino’dan yeni şarkılar mı geliyor?

childish gambino’dan yeni şarkılar mı geliyor?


yesn't


Her personasını ayrı ayrı sevdiğimiz Donald Glover aka Childish Gambino, Atlanta’nın üçüncü sezonuyla televizyon kanadında harikalar yaratmaya devam ederken müzik kanadını da unutmuş değil. Geçtiğimiz gün Jimmy Kimmel Live!’a konuk olan on parmağında 20 marifet sanatçı, müzik adına yeni bir şeyler üzerinde çalıştığını açıkladı.

2016 çıkışlı “Awaken, My Love!” kadar ses getiremese de bizim gayet beğendiğimiz son Gambino uzun çaları 3.15.20, albümün adını taşıyan tarihten bir hafta sonra, yani 22 Mart 2020’de yayınlanmıştı. Gösterişten uzak, kendi ekseninde dönen bu albümün üzerinden iki sene geçmişken Jimmy Kimmel da Gambino’dan yeni beklentiler içine girmiş olacak ki kendisine “Ufukta yeni bir proje var mı?” şeklinde bir soru yöneltti. Gambino’nun cevabı ise şu şekilde: “Bir sürü şey kaydediyorum. Bunu yapmak çok hoşuma gidiyor. Asıl olaysa içinde bulunduğum süreç içerisinde bu deneyimi yaşamak. Şarkı kaydetme olayı benim için önceden su gibi öylece akıp giden bir şeydi. Fakat şimdi çocuklarım var. Artık hiçbir şey eskisi gibi kolay gelmiyor. Çocuklarıma vakit ayırmak istediğim için zamanım sürekli tıkanıyor.”

Glover aka Gambino’ya babalık konusunda kolaylıklar diliyor fakat dinleyicilerini de unutmamasını umuyoruz.Advertisement