eternals senaristleri steven yeun ile bir suç dizisine imza atacak

eternals senaristleri steven yeun ile bir suç dizisine imza atacak


the islands


Marvel hayranlarını ikiye bölen Chloé Zhao imzalı Eternals’ın senaryosunu kaleme alan Ryan ve Kaz Firpo ikilisinden yepyeni bir proje geliyor. Projenin yapımcıları arasında Steven Yeun da yer alacak.

NBC’nin streaming platformu Peacock için hazırlanan The Islands isimli proje, 1960’lı yılların Hawaii’sinde geçen bir suç hikayesini aktaracak. Yaşanmış olaylardan ilham alarak hayata geçirilecek dizinin konusuna dair pek detay paylaşılmasa da şöyle bir tanım bulunuyor: “Amerikan Emperyalizmi, bir krallığın çöküşü ve bir yaşam biçiminin değişiminin hikayesi.”

The Islands’ın senaryosunu Firpo kuzenler üstlenecek. Yönetmen koltuğunda ise Fast & Furious serisinin yönetmenlerinden Justin Lin oturacak. Bu üç isim ayrıca The Walking Dead serisi ve Minari’den tanıdığımız Steven Yeun ve Andrew Schneider ile beraber dizinin yapımcı kadrosunda da yer alacak.

Steven Yeun’un The Islands’ın oyuncu kadrosunda bulunmayacağı, sadece yapımcı olarak katkıda bulunacağı belirtilmiş. Dizinin oyuncu kadrosu ve yayın tarihine dairse şimdilik bir bilgi bulunmuyor. Beklemedeyiz.