hbo dizisi barry’nin üçüncü sezonuyla kara komediye hazırız

hbo dizisi barry’nin üçüncü sezonuyla kara komediye hazırız


yeni fragman gelmiştir


Saturday Night Live’ın 10 parmağında 10 marifet talebelerinden Bill Hader’ın hem yaratıcısı hem yazarı hem yönetmeni yetmediyse bir de başrolü olduğu Barry’nin üçüncü sezonu nihayet geliyor. 24 Nisan’da HBO ekranlarında yayınlanacak yeni sezondan bir fragman daha paylaşıldı.

Adam öldürmekten sıkılan bir kiralık katilin yeni tutkusunu tiyatro oyunculuğunda bulması gibi eşi benzerine az rastlanır bir olay örgüsünü hem nüktedan hem de şiddete başvuran bir yolla anlatan dizi, yayınlandığı ilk iki sezonuyla toplam 29 Emmy adaylığı kazanmış, bu adaylıkların altısını ödül olarak ise hanesine yazdırmıştı. Dizinin yeni sezonunun da Emmy canavarı olmaya aday güzellikte olmasını bekliyoruz ve de umuyoruz.

Alec Berg’ün de Hader ile yaratıcılığını paylaştığı Barry’nin üçüncü sezonunda bütün bölümlerin yönetmen koltuğunda bizzat Hader oturuyor. Stephen Root, Sarah Goldberg, Anthony Carrigan, Henry Winkler. Sarah Burns, D’Arcy Carden ve Michael Irby gibi isimlerse önceki sezonlarda olduğu gibi yeni sezonda da rollerini devam ettirecek.

Barry’nin yeni sezonun yayına başlamasına üç haftadan az bir zaman kaldı. Sezonda bizleri neler bekliyormuş, hemen aşağıdan bakalım.

https://www.youtube.com/watch?v=yx6AS0zzfGM