klaxons’ın incisi james righton’dan soulwax destekli yeni şarkı

klaxons’ın incisi james righton’dan soulwax destekli yeni şarkı


pause


Klaxons’ın frontman’i James Righton, grubun dağılmasının ardından giriştiği solo işlerine son sürat devam ediyor. İşbu solo işlerin arkası da sapasağlam. David ve Stephen Dewaele kardeşlerin efsane projesi Soulwax’in prodüktörlüğünde hazırlanan yeni Righton albümü 8 Temmuz’da kulağımızın pasını almaya gelecek. Albümün ikinci teklisi Pause ise müzik videosu beraberinde tam olarak şu an yayında.

Jim, I’m Still Here isimli ikinci solo albümde bugün yayınlanan Pause ve daha evvelden dinlediğimiz Release Party ile beraber toplamda 12 şarkı yer alıyor. Eleştirmenlerden “vasatın biraz üstü” minvalinde yorumlar alan ilk albüm The Performer’ın ardından bizi neler bekliyor, merak etmiyor değiliz doğrusu. Etkilerini kesinlikle hissettireceklerini düşündüğümüz Dewaele kardeşler, kurucuları oldukları DEEWEE isimli plak şirketleriyle albüme ev sahipliği de yapacak.

Yeni James Righton albümü Jim, I’m Still Here’ın 8 Temmuz’da yayında olacağını tekrar hatırlarak taze tekli Pause’u müzik videosuyla beraber aşağı bırakıyoruz.

Jim, I’m Still Here:

 1. LIVESTREAM SUPERSTAR
 2. PAUSE
 3. TOUCH
 4. RELEASE PARTY
 5. REAL WORLD PARK
 6. NEVER GIVE UP ON THE CITY SUPERSTAR
 7. A DAY AT THE RACES
 8. I WANT TO LIVE
 9. LOVER BOY
 10. EMPTY ROOMS
 11. PLAYING TO WIN
 12. FAREWELL