love, death + robots’ın üçüncü sezonu 20 mayıs’ta diyorlar

love, death + robots’ın üçüncü sezonu 20 mayıs’ta diyorlar


ne güzel diyorlar


İlk sezonunu döndüre döndüre izlediğimiz, ikinci sezonunu “meh işte” diyerek yine izlediğimiz animasyon antoloji serisi Love, Death + Robots, üçüncü sezonuyla Netflix’e dönüş yapıyor.

Farklı animasyon stüdyoları tarafından hazırlanan bilim kurgu hikayelerini fantastik, korku, komedi ve aksiyon öğeleriyle harmanlayan serinin 18 bölümlük ilk sezonu hala aklımızdan çıkmış değil. Sekiz bölümlük ikinci sezon, beklentilerin biraz altında kalsa da Netflix’ten üçüncü sezon onayını kapmaya yetmişti. Üçüncü sezon yine farklı hikayelerden oluşan sekiz bölüm içerecek. Bölümlerin uzunluğu yaklaşık 20 dakika civarında olacak.

Yeni sezon için paylaşılan kısa tanıtım fragmanında sezondan herhangi bir kesit yerine ilk iki sezonun bölümlerinden kısa sahneler ve Netflix’in ödül canavarı serilerinden The Crown ile The Queen’s Gambit’ten sahneler görülüyor. “Ne alaka?” diye düşünüyorsanız “Netflix’in 11 Emmy Ödüllü Problemli Çocuğu geri dönüyor.” minvalinde bir sloganın yer aldığı fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Üçüncü sezon için 20 Mayıs tarihini not edelim.