patrick stewart’lı star trek: picard’ın üçüncü sezonunda ekip tekrar bir arada

patrick stewart’lı star trek: picard’ın üçüncü sezonunda ekip tekrar bir arada


minnak bir fragmanımız var


Bilim kurgu dünyasının yıllara meydan okuyan efsane serilerinden Star Trek’in uzantı dizilerinden Star Trek: Picard, üçüncü sezonuyla çok yakında geri dönüyor. Üstelik yeni sezonda Star Trek severleri coşturacak sürpriz isimler de var.

Adından da anlaşılacağı üzere Star Trek evreninin sevilen karakterlerinden Kaptan Jean-Luc Picard’a odaklanan dizinin ilk iki sezonunda karakterle özdeşleşen Patrick Stewart’ı izlemiştik. Yeni sezonda ise 1987-1994 yılları arasında yayınlanan Star Trek: The Next Generation’dan birçok oyuncu daha Star Trek: Picard’ın oyuncu kadrosuna dahil oluyor. Serinin sevilen figürlerini canlandıran LeVar Burton, Michael Dorn, Jonathan Frakes, Gates McFadden ve Marina Sirtis gibi isimler yıllar sonra eski rollerine geri dönecekler. Brent Spiner, Alison Pill, Isa Briones, Evan Evagora, Michelle Hurd, Santiago Cabrera, Jeri Ryan ve Orla Brady ise ilk iki sezonda olduğu gibi yeni sezonda da karşımıza çıkacak.

Star Trek: Picard’ın üçüncü sezonuna dair henüz bir yayın tarihi duyurulmamış. Fakat tanıtım fragmanından anladığımız kadarıyla yeni sezona çok da uzak sayılmayız.