game of thrones spin-off’u house of the dragon’ın yeni fragmanı alev alıyor

game of thrones spin-off’u house of the dragon’ın yeni fragmanı alev alıyor


gel artık 21 ağustos


21 Ağustos’ta Westeros’a dönmek için gün saymaya devam ediyoruz. Game of Thrones fıs bir finale sahip olsa da biz House of the Dragon için hayli yükselmiş durumdayız. Diziye karşı heyecanımızı daha da yükselten yepyeni bir fragman biraz önce yayınlandı.

Game of Thrones evreninde yaşananlardan 200 yıl öncesini konu alacak dizi, George R.R. Martin‘in Targaryen hanesinin tarihiyle ilgili kitabı Fire and Blood’a dayanıyor. Martin ve Ryan Condal tarafından yaratılan dizinin senaryosunu Sara Lee Hess kaleme alıyor. Game of Thrones’un en beğenilen bölümlerinin yönetmeni olan Miguel Sapochnik ise yine yeni dizinin ilk ve devam eden birkaç bölümünün yönetmen koltuğunda oturuyor.

Milly Alcock, Eve Best, Emily Carey, Paddy Considine, Olivia Cooke, Ryan Corr, Emma D’Arcy, Fabian Frankel, Jefferson Hall, David Horovitch, Rhys Ifans, Graham McTavish, Sonoya Mizuno, Matthew Needham, Bill Paterson ve The Crown dizisinden de tanıdığımız Matt Smith’in yer aldığı dizi, Game of Thrones’ta da olduğu gibi geniş bir oyuncu kadrosuna sahip.

House of the Dragon için 21 Ağustos tarihini sabırsızca beklemeye devam ediyor ve sizi hemen aşağıdan dizinin yeni fragmanına davet ediyoruz.

Taze karakter posterlerimiz de var: